Leticia Beresi

Coördinatrice

00 32 2 289 08 65

Leticia.BERESI@ifsi-isvi.be

Laurent Atsou

Projectbeheerder luik Noord, PANAF

00 32 289 08 52

laurent.atsou@ifsi-isvi.be

Tinny Boon

Boekhoudkundige ondersteuning

00 32 2 289 08 51

tinny.boon@ifsi-isvi.be

Frederik Cappelle

Projectbeheerder luik Zuiden (Ivoorkust, Indonesië), verantwoordelijke voor de opvolging van partnerschappen in Azië

00 32 289 08 68

frederik.cappelle@ifsi-isvi.be

Els Decock

Administratie

00 32 289 08 56

els.decock@ifsi-isvi.be

Stefan De Groote

Projectbeheerder luik Zuiden en Noorden

00 32 289 08 67

stefan.degroote@ifsi-isvi.be

Yolanda Lamas

Projectbeheerder luik Zuiden (Peru, Colombia, Cuba), verantwoordelijke voor de opvolging van partnerschappen in Amerika

00 32 289 08 58

yolanda.lamas@ifsi-isvi.be

Vera Van Nuffelen

Projectbeheerder luik Zuiden (Kenia, Rwanda)

00 32 289 08 54

vera.vannuffelen@ifsi-isvi.be

Françoise Vermeersch

Projectbeheerder luik Zuiden (Benin, Democratische Republiek Congo) & Afrika en verantwoordelijke voor 'gender' en 'leefmilieu'

0032 2 289 08 63

francoise.vermeersch@ifsi-isvi.be

Team ISVI

00 32 2 289 08 56

info@ifsi-isvi.be