Laurent Atsou

Coördinator

00 32 289 08 52

laurent.atsou@ifsi-isvi.be

Tinny Boon

Boekhoudkundige ondersteuning

00 32 2 289 08 51

tinny.boon@ifsi-isvi.be

Frederik Cappelle

Projectbeheerder luik Zuiden (Indonesië & Ivoorkust), M&E

00 32 289 08 68

frederik.cappelle@ifsi-isvi.be

Els Decock

Administratief medewerker

00 32 289 08 56

els.decock@ifsi-isvi.be

Stefan De Groote

Projectbeheerder luik Zuiden en Noorden

00 32 289 08 67

stefan.degroote@ifsi-isvi.be

Yolanda Lamas

Projectbeheerder luik Zuiden (Peru, Colombia, Cuba), verantwoordelijke voor de opvolging van partnerschappen in Amerika

00 32 289 08 58

yolanda.lamas@ifsi-isvi.be

Vera Van Nuffelen

Projectbeheerder luik Zuiden (Kenia, Rwanda)

00 32 289 08 54

vera.vannuffelen@ifsi-isvi.be

Elise Craeghs

Projectbeheerder luik België

00 32 28 08 65

elise.craeghs@ifsi-isvi.be